Awanse członkiń Centrum – chwalimy się :)

Dzisiejsza Rada Wydziału była szczególnie ważna dla naszego Centrum z dwóch wspaniałych powodów.

Po pierwsze oficjalnie ogłoszono, że postanowieniem Prezydenta RP nasza Koleżanka i Członkini Rady Programowej – Bogusia Staniów została profesorem zwyczajnym! Serdecznie gratulujemy naszej pierwszej w Centrum, zwyczajnej Pani Profesor Staniów!!!

Po wtóre kolejna nasza Koleżanka i Członkini Rady Programowej – Justyna Deszcz-Tryhubczak zostanie zatrudniona na stanowisku profesora Uniwersytetu w Zakładzie Literatury Angielskiej i Studiów Porównawczych Filologii Angielskiej. Czekamy jeszcze na na decyzję Senatu UWr, ale już bardzo się cieszymy i serdecznie gratulujemy!!!

Natomiast oficjalnie, od 1 czerwca br. Profesorką UWr jest nasza Koordynatorka – Barbara Irena Kalla. Brawo Basiu!!!

A dla wszystkich Wspaniałych Koleżanek – kwiaty!