Zaproszenie na kolejny wykład on line 14 października

Po sukcesie naszego pierwszego wykładu on line, który 23 września wygłosiła prof. Junko Yokota i w którym uczestniczyło blisko sto osób, serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z cyklu ”Controversial Dimensions of Children’s Literature”.

Tym razem naszym gościem będzie prof. Anna Czabanowska-Wróbel, badaczka literatury współczesnej, znawczyni literatury dla dzieci i młodzieży, profesor tytularny na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pani Profesor zaprezentuje wykład pt. The Children’s Literature Scholar as a Two-Headed Creature (Lofting and Damrosch).

Wykład rozpocznie się 14.10.2020 o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Osoby, które zarejestrowały się na pierwszy wykład, który odbył się 23 września, mogą po prostu dołączyć do kolejnego wykładu na Teams. Pozostałe osoby zainteresowane wzięciem udziału w wykładzie prosimy o kontakt mailowy w terminie do 13 października na adres: barbara.kalla@uwr.edu.pl.

Więcej informacji na plakacie informacyjnym: