Justyna Deszcz-Tryhubczak beneficjentką grantu Social Sciences and Humanities Research Council of Canada

Projekt Assembling Common Worlds: An Interdisciplinary Conference on the Environment and Young People’s Literature and Culture, realizowany przez dr hab. Justynę Deszcz-Tryhubczak wspólnie z badaczami z Vancouver Island University (prof. Terri Doughty, prof. Amandą Wager I ich zespołem), uzyskał grant Social Sciences and Humanities Research Council of Canada. Grant zostanie przeznaczony na organizację międzynarodowej konferencji ze współudziałem dzieci i młodzieży, w tym przedstawicieli First Nations, oraz publikację monografii zbiorowej łączącej perspektywy badań nad literaturą i kulturą dla młodych odbiorców, studiów nad dzieciństwem, pedagogiki i posthumanistyki.

Serdecznie gratulujemy!