Nowa książka! Monografia współredagowana przez członkinię Centrum – Justynę Deszcz-Tryhubczak

Nakładem wydawnictwa John Benjamins (wydawnictwo 2. poziomu), w serii  Children’s Culture, Literature, and Cognition, ukazała się monografia zbiorowa Children’s Cultures after Childhood pod redakcją Justyny Deszcz-Tryhubczak i Macareny Garcíi-González (University of Glasgow). Zawiera ona rozdziały autorstwa badaczy z Belgii, Chile, Indii, Holandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, RPA i USA, dotyczące posthumanistycznych badań nad dzieciństwem oraz literaturą i kulturą (dla) dzieci i młodzieży. Publikacja monografii w otwartym dostępie została sfinansowana ze środków IDUB-u, uzyskanych przez Justynę Deszcz-Tryhubczak.

Zachęcamy do lektury!