Uwaga! Konferencja Kontrowersyjne wymiary literatury dla dzieci i młodzieży – odwołana

Z przykrością informujemy, że nasza konferencja Kontrowersyjne wymiary literatury dla dzieci i młodzieży została odwołana. Powodem tej decyzji jest przedłużający się stan zagrożenia epidemicznego oraz zakaz organizowania większych spotkań i konferencji obowiązujący na Uniwersytecie Wrocławskim do odwołania.

Pomimo niesprzyjających okoliczności nie rezygnujemy z publikacji obejmującej wybrane teksty, które miały zostać wygłoszone na konferencji. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z listą planowanych referatów wraz z ich abstraktami.

Inną planowaną przez nas inicjatywą są wykłady on line naszych keynotów, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów już wkrótce!